מטבחים


תכנון וביצוע נגרות למטבחים

כבר שנים שאנו מבצעים עבודות נגרות שונות, בעיקר לדירות ובתים פרטיים, ועניין זה משתלב בהרמוניה מלאה עם אהבתנו למקצוע הנגרות. תוכלו להגיע אלינו בתיאום פגישה מראש, ומעצבת הפנים שלנו תשב יחד איתכם ותעצב לכם מטבח מדויק לכם ולחלום שלכם. לאחר היכרות והקשבה לרצונות והאפשרויות, נוכל לתכנן עבורכם מטבח מעוצב לפי הסגנון האהוב עליכם ולשמור אותו פרקטי ונעים לשימוש יומיומי, כך שיוכל להוות מרכז נעים לשהות בו בעל תחזוקה מינימלית והנאה מקסימלית.

ארונות וספריות קודש

לב העניין. ארונות וספריות קודש הן הנישה האהובה עלינו ביותר. כל עיצוב, כל תכנון, כל בחירת צבע - מרגשים כל פעם מחדש. הרעיון שספריות אלו יכילו ספרי קודש מעלה את השמחה בכל המעורב ביצירתם. בחנות המקוונת שלנו כאן באתר ניתן לרכוש אותן כיחידות נפרדות, אמנם כולן גם מתחברות אחת לשנייה וניתן ליצור קיר רצף ארוך מלא בספרים לפי הצורך. אנו משתדלים לעצב פעם בחודש/חודשיים דגם חדש בשאיפה תמיד להישאר רעננים במחשבה וביצירה של ארונות וספריות אלו.

קרא עוד

תכנון וביצוע נגרות - רהיטים לכל הבית

אצלנו באתרוג תוכלו לתכנן ולעצב רהיטים לכל הבית, מזנונים, ספריות, ארונות, חדרי אמבטיה וחדרי שירות, עיצוב נישות ונגרות מותאמת לכל מטרה. כבר שנים שאנו מבצעים עבודות נגרות שונות, בעיקר לדירות ובתים פרטיים, ועניין זה משתלב בהרמוניה מלאה עם אהבתנו למקצוע הנגרות. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו סרטוט קירות או גרנשוקא לכל הבית, לאחר מכן לתאם פגישה, ומעצבת תמתין לכם עם תכנון ראשוני אותו תוכלו יחד איתה לשנות בהתאם לרצונות והאפשרויות שהיא תציג בפניכם, וכל זאת ללא עלות כלל! צרו עימנו קשר לכל שאלה.

ביצוע עבודות נגרות לפי תכנון ועיצוב חיצוני

אנחנו תמיד שמחים לקבל לידינו תוכניות לריהוט ונגרות הנעשות על ידי מעצבים/ות או כל אדם אחר. נוכל לתת שירות החל משליחת הצעת מחיר לפי תוכנית קיימת, ועד ביצוע מלא של העבודה בבית הלקוח/עסק כולל הובלה והתקנה. לקבלת הצעות מחיר לתוכניות נגרות ניתן לשלוח מייל בצירוף התוכניות ובד״כ אנו משיבים בתוך 48 שעות.