תקן ISO 9001 מת״י - מכון התקנים הישראלי

שיטות ניהול וייצור מתקדמות

קרא עוד

תכנון וביצוע נגרות למטבחים

כבר שנים שאנו מבצעים עבודות נגרות שונות, בעיקר לדירות ובתים פרטיים, ועניין זה משתלב בהרמוניה מלאה עם אהבתנו למקצוע הנגרות. תוכלו להגיע אלינו בתיאום פגישה מראש, ומעצבת הפנים שלנו תשב יחד איתכם ותעצב לכם מטבח מדויק לכם ולחלום שלכם. לאחר היכרות והקשבה לרצונות והאפשרויות, נוכל לתכנן עבורכם מטבח מעוצב לפי הסגנון האהוב עליכם ולשמור אותו פרקטי ונעים לשימוש יומיומי, כך שיוכל להוות מרכז נעים לשהות בו בעל תחזוקה מינימלית והנאה מקסימלית.

תכנון וביצוע נגרות - רהיטים לכל הבית

אצלנו באתרוג תוכלו לתכנן ולעצב רהיטים לכל הבית, מזנונים, ספריות, ארונות, חדרי אמבטיה וחדרי שירות, עיצוב נישות ונגרות מותאמת לכל מטרה. כבר שנים שאנו מבצעים עבודות נגרות שונות, בעיקר לדירות ובתים פרטיים, ועניין זה משתלב בהרמוניה מלאה עם אהבתנו למקצוע הנגרות. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו סרטוט קירות או גרנשוקא לכל הבית, לנהל שיחה עם המעצב/ת ולשלוח תמונות להשראה. לאחר מכן נתאם פגישה, ומעצבת תמתין לכם עם תכנון ראשוני אותו תוכלו יחד איתה לשנות בהתאם לרצונות והאפשרויות שהיא תציג בפניכם, וכל זאת ללא עלות כלל! צרו עימנו קשר לכל שאלה.

ביצוע עבודות נגרות לפי תכנון ועיצוב חיצוני

אנחנו תמיד שמחים לקבל לידינו תוכניות לריהוט ונגרות הנעשות על ידי מעצבים/ות או כל אדם אחר. נוכל לתת שירות החל משליחת הצעת מחיר לפי תוכנית קיימת, ועד ביצוע מלא של העבודה בבית הלקוח/עסק כולל הובלה והתקנה. לקבלת הצעות מחיר לתוכניות נגרות ניתן לשלוח מייל או וואצאפ בצירוף תוכניות ברורות, כולל מפרט חומרים, שם לקוח, מספר טלפון, כתובת (ומספר ח.פ במקרה של עסק או חברה), ואנו נשתדל להשיב בתוך 48 שעות.